Działka dla dewelopera: Opole – Czarnowąsy

Cena:[acf field=”cena”] zł

[acf field=”ogrzewanie”]

[acf field=”ogrzewanie”]

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole dz. Czarnowąsy o łącznej powierzchni 1960m². Działka posiada warunki zabudowy pod trzy budynki jednorodzinne dwulokalowe.
Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w drodze: woda, kanalizacja oraz energia elektryczna. Nieruchomość gruntowa idealnie nadaje się pod inwestycje budowy osiedla domów jednorodzinnych lub bliźniaków.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zapraszamy na prezentacje.

Cena do negocjacji!!


Dostępne w okolicy: sklep, przychodnia lekarska, plac zabaw, kościół, bar, zabudowa niska, apteka, żłobek, gimnazjum, bank, restauracja, centrum handlowe, szkoła, przedszkole, las, jezioro oraz autobus MZK i PKS.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ogródka działkowego o powierzchni 441m2 przy ul. Solskiego w Opolu.

Działka znajduje się z dala od głównej drogi, co daje komfort ciszy i wypoczynku wśród zieleni, a dodatkowym atutem są niezwykle spokojnymi i życzliwi sąsiedzi. Przy działkach jest parking gdzie można zaparkować auto (dla osób niepełnosprawnych możliwość wjazdu pod samą działkę).

Na działce znajduje się murowany domek z pokojem, kuchnią, łazienką oraz WC.

Posadzone są na działce drzewa owocowe. Wydzielona jest także część pod uprawę warzyw. Działka jest słoneczna.