Działka o powierzchni 14,13 ara – Czarnowąsy

Idealna pod budowę domu

Powierzchnia:

14,13 arów

Cena:

240 500 zł

Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży działki w spokojnej okolicy Opola, dzielnica Czarnowąsy. Ta niezabudowana nieruchomość o powierzchni około 1413m² jest gotowa na nowego właściciela. Teren ten ma wiele perspektyw dzięki studium uwarunkowań przestrzennych. Działka oznaczona symbolem MN, z łatwym dojazdem drogą utwardzoną.

To idealne miejsce do budowy wymarzonego domu jednorodzinnego lub bliźniaka, gdzie możesz zrealizować swoje architektoniczne wizje i stworzyć unikalną przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.
W otoczeniu znajdują się sklepy, przychodnia, plac zabaw, kościół, bary, apteka, żłobek, gimnazjum, banki, restauracje, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, lasy, jeziora oraz dogodne połączenia autobusowe.

Ta działka oferuje spokój, prywatność i bliskość wszystkich udogodnień. Nie przegap tej wyjątkowej możliwości! Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć planowanie swojej przyszłej inwestycji. Ta działka czeka na Ciebie, abyś mógł zrealizować swoje marzenia o własnym domu w pięknym otoczeniu Opola. Nasi doradcy finansowi służą pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego.