Na sprzedaż lokal usługowo – mieszkalny

Powierzchnia lokalu:

265,91 m²

Powierzchnia domu:

156,22 m²

Cena:

2 600 000 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu gastronomicznego wraz z przynależącym, przestronnym domem blisko centrum miasta, centrum handlowego oraz obwodnicy.

Charakterystyka lokalu:

  • 265,91m² (242,15m² powierzchni użytkowej)
  • 9 pomieszczeń,
  • 4 łazienki

Charakterystyka domu jednorodzinnego:

  • Powierzchnia – 156,22m²
  • Dom jednopiętrowy
  • 5 pokoi
  • 2 łazienki, na parterze łazienka posiada prysznic, natomiast na piętrze jest wanna.
  • Dodatkowym atutem jest 70m² poddasza o wysokości do zagospodarowania.

Lokal, jak i dom, zostają oddane z pełnym wyposażeniem, składającym się m.in. z kasy fiskalnej, systemu komputerowego, komputera, drukarki, pieca do pizzy, pieców konwekcyjno-parowych, zmywarki, mebli restauracyjnych, pełnej spiżarni.

Do dyspozycji oraz własnej aranżacji ocieplony 20 centymetrową izolacją i płytami strych, z którego można stworzyć oddzielne pomieszczenia użytkowe.

Lokal gastronomiczny został otwarty w 2007 roku. posiada koncesję ABC. Na co dzień goście odwiedzają restaurację, która słynie z różnorodności dań polskich, jak i zagranicznych.

Lokal z dwoma kondygnacjami o powierzchni 140,93m² dół, 124,98m² góra. Sala dolna mieści 60 osób, natomiast sala górna do 70 osób, gdzie organizowane są regularne imprezy okolicznościowe. Obydwie sale posiadają klimatyzację. Klimatu restauracyjnego dodaje płonący kominek palony drewnem.

Dodatkowym atutem jest możliwość organizacji spotkań biznesowych na sali konferencyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny (rzutnik, projektor) z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Sala pomieści do 70 osób. Do budynku przynależy ogródek letni 30m2 mieszczący do 50 osób oraz parking.

Lokal przyjazny osobom niepełnosprawnym. Media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie miejskie, odprowadzanie ścieków, opomiarowania ciepła i wody. Dodatkowo: Internet, telefon, alarm, monitoring, drzwi antywłamaniowe, wszystkie okna PCV, elektryczne żaluzje. Całość budynku pokryta jest nową dachówką ceramiczną.

W pobliżu kościół, żłobek, sala zabaw, stacje paliw, szkoła podstawowa, i wiele innych.

Zapraszamy na prezentację. Nasi doradcy finansowi pomogą Państwu w uzyskaniu kredytu hipotecznego. default default default