Mieszkanie na sprzedaż z ogrodem

Kontakt:

Karolina Barylak

Telefon:

+48 577-159-311

Liczba pokoi

3

Powierzchnia:

52,5 m²

Cena:

650 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 52,50 m2, usytuowanego na nowym osiedlu na dzielnicy Szczepanowic, w Opolu.

To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Znajduje się na parterze budynku-bloku, co zapewnia łatwy dostęp i wygodę codziennego użytkowania. Składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch przytulnych sypialni, eleganckiej łazienki oraz przyjemnego przedpokoju.

Dzięki wystawce okien i ogrodu na stronę wschodnią i południową, co tworzy atmosferę jasności i przytulności. W mieszkaniu są rolety zewnętrzne. Mieszkanie jest w pełni przygotowane do natychmiastowego zamieszkania.

Mieszkanie było wynajmowane przez dwa lata, na dniach właściciel będzie odświeżał mieszkanie po poprzednich lokatorach. Wszystkie media są miejskie. Należące do mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym, zapewniając bezpieczne miejsce dla pojazdu. Dodatkowo, komórka piwniczna stanowi praktyczne rozwiązanie na przechowywanie rzeczy sezonowych lub dodatkowych sprzętów. Osiedle, na którym znajduje się mieszkanie, charakteryzuje się estetycznymi budynkami, ogrodzonym terenem oraz parkingami przed budynkiem, co zapewnia mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo. Miesięczny czynsz wynosi 650 zł. Nie przegap tej unikatowej okazji! Skontaktuj się już dziś, aby umówić się na bezpłatną prezentację tego wyjątkowego mieszkania.

Nasi doradcy finansowi są tutaj, aby pomóc Ci w uzyskaniu kredytu hipotecznego.