Nasi zaufani partnerzy

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA KG ARCHITEKCI

Pracownia architektoniczna kg architekci powstała w 2009 roku.  Naszym priorytetem stało się indywidualne podejście do każdego klienta i tematu. Atutem pracowni jest współpraca z wysokiej klasy projektantami  różnych specjalności. pozwala nam to przeprowadzać sprawnie proces projektowania od początku do końca  – od koncepcji do realizacji

LUK-POL OPOLE USŁUGI BUDOWLANE I SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Oferujemy kompleksowe usługi budowlane – od stanu surowego do stanu “pod klucz”. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa wyboru materiałów budowlanych oraz handlu materiałami budowlanymi.

Producent okien – Opole

Producent wysokiej jakości drzwi i okien z PCV, drewna i aluminium. Dzięki bardzo dobrej jakości, nowoczesnemu wzornictwu i zachowaniu przystępnych cen Domix-P sprzedaje swe produkty w całej Europie. Jeśli okna to tylko DOMIX-P!

ARTBUD – Producent sztukaterii gipsowej Odmienimy wygląd Twojego wnętrza

Sztukateria gipsowa to dla nas coś więcej niż tylko praca. Jest to nasza pasja, którą zajmujemy się już od wielu lat. Pozwoliło nam to na nabranie pełnego bagażu doświadczeń, efektem czego jest możliwość tworzenia najwyższej jakości gipsowej sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej.

Kompleksowa aranżacja ogrodów

 1. projektowanie ogrodów
 2. zagospodarowanie przestrzeni
 3. systemy nawadniające
 4. usługi brukarskie
 5. płoty i ogrodzenia
 6. konserwacja ogrodów
 7. usługi dendrologiczne

Centrum ogrodzeń panelowych Dystrybucja systemów ogrodzeniowych

Istniejemy od 1991 r. i od początku działalności zajmujemy się produkcją ogrodzeń. Długi okres działalności umożliwił nam zdobycie wiedzy, doświadczenia oraz wdrożenie nowych technologii, czego skutkiem jest otrzymanie produktów o wysokiej jakości i stopniu zabezpieczeń antykorozyjnych za stosunkowo niską cenę.

49-156 Gracze ul. Niemodlińska 70a

Usługi remontowo budowlane

 1. Sieci wodne
 2. Sieci kanalizacyjne
 3. Odwodnienia
 4. Przeciski kretem
 5. Układanie kostki brukowej
 6. Montaż ogrodzeń

Tel: 691199121 lub: 693525925

JUAR STUDIO to firma z doświadczeniem( od 2011) Oferujemy Państwu filmowanie na wyjątkowym poziomie.
Pragniemy dopasować nasze filmy do Państwa wyobraźni i gustu. Podczas pracy używamy profesjonalnego sprzętu zapisującego materiał w najlepszej jakości Full HD i 4K

Posiadamy upoważnienie do filmowania w kościołach oraz licencje na wykonywanie lotów dronem.

Montaż wykonujemy na nowoczesnym oprogramowaniu, umożliwiającym tworzenie filmów według najwyższych standardów.
Kierujemy się naczelną zasadą, że produkcja którą tworzymy, powinna spełniać nie tylko kryteria jakości obrazu i dźwięku ale powinna dawać maksymalną przyjemność oglądania.

W swoich pracach oddajemy cząstkę siebie ukazując
EMOCJE, STYL I PIĘKNO

Biuro: 77 / 456 86 77
Tel: 602 574 783
Tel: 602 397 211

Zakład Usług Transportowo - Sprzętowych RUDATOM Dariusz Sznotala ul. Zawadzka 10 46-020 Kępa

Firma Rudatom z Kępy to tysiące zrealizowanych zleceń. Od 1989 roku działamy w branży robót ziemnych, sprzedaży materiałów sypkich oraz usług transportowo – sprzętowych. Naszym znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne czerwone samochody ciężarowe z dużym białym napisem. Nasza flota to między innymi wywrotki, koparki, koparko-ładowarki, zagęszczarki, zestawy niskopodłogowe do przewozu sprzętu budowlanego oraz walec. Rozwój naszej firmy oparliśmy na solidnych fundamentach i wzajemnym zaufania. Byliśmy jedną z pierwszych firm rodzinnych, które powstały na Opolszczyźnie po zmianie ustroju. Rudatom to nazwa z tradycją. Tworzy ją zbitka zgłosek imion teścia i promotora – Rudolfa Konieczko, właściciela – Dariusza Sznotali oraz jego syna Tomasza.