Urokliwy zakątek - Lędziny

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Lędzinach, koło Opola. Urokliwy Zakątek to Niepowtarzalna okazja do zakupu komfortowego domu z garażem, położonego na dużej i zielonej działce w cichej okolicy przy lesie.

Dostępnych będzie 10 niezależnych nieruchomości, każdy szczęśliwy nabywca wraz z domem nabędzie działkę o powierzchni 300 m2 – 500 m2.

Karta lokalu A

Karta lokalu B

NIE ma już wolnych lokali.

Urokliwy Zakątek przy ul. Uroczej w Lędzinach

Oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 94 m2, położony na dużej i zielonej działce, z garażem i bogatym wyposażeniem. Ten wyjątkowy dom oferuje komfort i styl, a jego nowoczesne wykończenie i udogodnienia, takie jak energooszczędne ogrzewanie i inteligentne systemy, czynią go idealnym miejscem do życia dla wymagających nabywców.

Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń zapewniają wygodę i komfort, duże bezpieczne przeszklenia dają naturalne światło w środku domu. A pokaźna działka i garaż oferują dodatkową przestrzeń i wygodę w użytkowaniu. Bogate wyposażenie, takie jak pompa ciepła, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe, elektryczne żaluzje, I klasa akustyczna ścian, energooszczędność budynku, brama garażowa sterowana z pilota, drzwi wejściowe z możliwością zainstalowania czytnika linii papilarnych, dodatkowe 20m2 powierzchni na poddaszu, zagospodarowanie terenu wraz z ogrodzeniem i wiele innych udogodnień, dodają jeszcze więcej luksusu i elegancji.

Oferta ta może być atrakcyjna dla osób poszukujących przestrzeni i kontaktu z naturą, dla miłośników ogrodnictwa lub zwierząt, idealna będzie również dla rodzin poszukujących wygodnego i przestronnego domu z dużą działką.

 

Jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego i stylowego domu, z dużą działką i garażem, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Zadzwoń już dziś, aby umówić się na spotkanie i zobaczyć, jak ta wspaniała oferta może stać się Twoim nowym domem.

Tel: 577-159-920
joanna.konieczko@npulsar.pl

LOKALIZACJA:

LLas [100m], Przystanek autobusowy Częstochowska pętla [1 km], Stacja PKP Suchy Bór [3 min], Dworzec PKP Opole [25min], Galeria Solaris [14min], Dojazd do obwodnicy [2min]