Idealny lokal na przychodnie lub inną działalność

Powierzchnia lokalu:

800 m²

Powierzchnia działki:

7700 m²

Cena:

3 999 000 zł

Nieruchomość idealna na przychodnie lub inną działalność usługową.

Opole, nieruchomość do sprzedaży o powierzchni 7700m2, którą stanowią: dwie osobne działki przeznaczone do zabudowy wielorodzinnej (oczekiwanie na warunki zabudowy) oraz obiekt o powierzchni 800m2 przystosowany do działalności gastronomiczno-rozrywkowej lub przychodni z pełnym nowoczesnym wyposażeniem, zapleczem socjalnym i 2 pokojami gościnnymi. Znajdują się tu dwie sale bankietowe (120m i 160m) z osobnymi wejściami oraz klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 120m2.

Rozległy parking w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znakomicie ułatwia podjazd kilku kilku aut lub autokarów.

Niekwestionowanym atutem tej nieruchomości jest duży teren do wykorzystania do organizacji imprez na świeżym powietrzu zarówno latem jak i zimą. Znajduje się tu plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grill. Obiekt posiada również własną przystań kajakową z bazą sprzętu do spływów kajakowych i bezpośrednim dostępem do rzeki (umowa uregulowana z RZGW).

Nieruchomość z dwoma działkami inwestycyjnymi można kupić łącznie z prawami do Spółki, zachowując ceny netto nabycia parceli. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z przedstawioną ofertą.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Npulsar – Nieruchomości ul. Gawędy 70 Opole 45-126